Apie mus

Mūsų įmonėje dirba didelę patirtį turintys reiklūs darbuotojai, kurie specializuojasi buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo, ir viešųjų pirkimų srityse.

Neretai verslininkams įmonės buhalterinė apskaita – nemažas galvos skausmas. O turėti savo komandoje profesionalų buhalterį su didele darbo patirtimi sau gali leisti taip pat ne kiekviena įmonė.

Praktikos rodo, kad prastas, nenuoseklus buhalterinės apskaitos tvarkymas gali lemti net įmonės bankrotą. Todėl šia – buhalterine sritimi tiesiog privalu rūpintis tinkamai.

Mūsų darbo principas - orientacija į paslaugos gavėją. Siekiame, jog teikiama paslauga visada būtų efektyvi ir išbaigta.

Mūsų tikslas – pasiūlyti originalius sprendimus – kokybiškas paslaugas, siekiant skatinti kliento bendrovės stabilų darbą ir augimą. Noras užmegzti ilgalaikius santykius ir būti patikimu partneriu visada mus skatina dėti maksimalias pastangas.

Mes užtikriname, kad į visus klientų skambučius, žinutes ir elektroninius laiškus atsakysime per trumpiausią įmanomą laiko tarpą. Jei neturėsime tiesioginio atsakymo į kliento klausimą, informuosime jį apie užklausimo gavimą ir susisieksime su atitinkamomis organizacijomis, kad gautume tikslų atsakymą į kliento klausimą.